Tiranë- Ashtu si dhe e keni parë prej disa ditësh këngëtarja shqiptare, Fifi, ka filluar palestrën dhe e kemi parë që e ka marrë tepër seriozisht.

Së fundmi, Fifi ka publikuar një video nga përmbledhja e saj stërvitore ku në krah ka edhe partnerin, Adis Patushin.

E sigurisht përveçse stërvitet së bashku me të, Adisi ka dhe një rol tjetër, ta motivojë të dashurën e tij.

Në videon e publikuar shihet se teksa Fifi është duke bërë ushtrimet ai e godet në të pasme për ta motivuar që të vazhdojë më tej.