Dashi

Do të keni një situatë e çuditshme në punë, ju duket sikur të tjerët nuk kuptojnë atë që thoni.

Demi

Në punë situata është delikate. Mund t’i përkushtoheni shumë një projekti, por mund të keni pasoja në familje dhe miqësi.

Binjakët

Jeni gati për të shijuar dashurinë më shumë se kurrë. Ndërsa në punë do ju vijë një ofertë e re.

Gaforrja

Në 48 orët e fundit ka pasur një krizë në marrëdhënien tuaj. Edhe lodhja në punë po ndikon në lidhjen tuaj.

Luani

Dyshime në historinë tuaj të dashurisë për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur më parë. Ndërkohë punën vazhdojeni me qetësi.

Virgjeresha

Në punë, një Gaforre ose një person i shenjës së Peshqve mund t’ju ndihmojë të përmirësoni profilin tuaj profesional.

Peshorja

Në punë do të keni ngarkesë, por nuk do të mungojë energjia për të përfunduar gjithçka në kohë dhe me sukses.

Akrepi

Do të keni dyshim në gjithçka që ka të bëjë me partnerin/partneren tuaj. Kini kujdes në punë sepse ka probleme që duhet t’i kaloni.

Shigjetari

Çdo gjë që duket sikur nuk shkon siç duhet, duhet të sqarohet deri të premten. Gjithashtu duhet të jeni të kujdesshëm në punë.

Bricjapi

Bëni propozime për personin që ju pëlqen. Në punë mund të nisni disa projekte të rëndësishme.

Ujori

Do të keni diskutime të shumta. Në punë bëni kujdes që të mos nxitoni: mund të bëni gabime.

Peshqit

Në punë do keni takime të rëndësishme, por mendoni me qetësi nëse keni nevojë të hidhni një hap të rëndësishëm.