Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Këtë javë, do të ketë takime që karakterizohen nga një përfshirje e fortë emocionale. Ka edhe mundësi të mira në horizont për personat që janë pa punë ose kanë biznesin e tyre.

JuSugjerojmë
Nëse jeni beqarë, do të keni takime interesante! Java nis me mundësi të reja, horoskopi
Mos i merrni kritikat për keq! Kujdes me historitë e dashurisë, horoskopi ditor
Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Sigurisht që nuk është muaji në të cilin do të gjeni dashuri të madhe, por mos u dekurajoni. Mund ta kompensoni me punë, e cila do të shkojë shumë mirë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Përfitoni nga kjo ditë për t’i dhënë drejtim lidhjeve që ju interesojnë vërtetë. Ka pasiguri në punë, të cilat do të zhduken duke filluar nga java e ardhshme.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Të martën nuk do të jeni në humor, më mirë të shtyni diskutimet për një moment tjetër. Në jetën tuaj profesionale do të keni propozime joshëse.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Dashuritë e reja mund të fshehin surpriza të rëndësishme, ju lutem harroni historitë e vjetra. Çështjet e biznesit do të jenë në plan të parë në jetën tuaj.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Pas dy ditësh jo shumë të lehta, këtë mbrëmje do të jeni në humor të mirë nga pikëpamja emocionale dhe sentimentale. Kohët e fundit ka pasur disa suksese.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Të martën nuk jeni shumë në humor, gjë që mund të lidhet me lodhjen. Nuk keni dëshirë të bëni asgjë, por mos i shtyni veprimet për një moment tjetër.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Nëse keni në krah njerëz të dashur, mund të ketë të papritura. Flisni pak në punë dhe bëni punë të dyfishtë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Në dashuri, më në fund fati do të jetë në anën tuaj. Të martën do e keni të lehtë të gjeni cila është puna e duhur.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Mos u dekurajoni, mund të përballeni me momente jo të mira gjatë ditës. Në punë nuk po shkojnë gjërat sic duhet.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Ka pak tension në dashuri, ndoshta ju duhet të qëndroni vetëm për ca kohë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Jeni tepër argëtuese, është koha e duhur për një lidhje. Puna do të përmirësohet në javët në vijim.