Para disa ditësh, Arjola Demiri dhe Antonela Berisha patën një debat mjaft të fortë me njëra-tjetrën, ku u duk sikur për pak do rriheshin.

Por ky debat mes dy vajzave agravoi edhe më shumë gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme. U duk se gjithçka kishte nisur për një gjë banale, e pastaj kaluan edhe në situata të ndodhura jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”.

E duket se aktorja e njohur ishte tepër e shqetësuar nga ky debat dhe këtë gjë e diskutoj dhe me banorët e tjerë pas spektaklit.

“Me mua nuk mund të zihesh për gjëra pa lidhje dhe ky është rasti i fundit që ja jap shansin që të bëhet faktor me mua këtu brenda. Të vij dhe të thotë ti je zemër zezë si fustani që ke veshur e ka shumë gabim. Unë të paktën kam 6 vjet që luftoj që të ja krijoj të gjitha kushtet familjes sime jo Arjolës. Nuk mund të vi Antonela me sado vite të ketë karrierë, të hedhë poshtë personalitetin tim, moralin tim, mundin tim dhe familjen time”, u shpreh Arjola.