Beatrix u shfaq e mërzitur me Donaldin këtë të diel. Këngëtarja refuzoi këmbënguljen e aktorit për ta përqafuar në një moment.

“Ik ik, ik andej or fytyr m.t se nuk e meriton”, dëgjohet t’i thotë ajo.

Çifti ka tërhequr vëmendjen dhe kritika të shumta për lidhjen e tyre të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Me pas ata sqarohen dhe duket sikur zenka ka mbaruar.

https://youtu.be/OP7VueP187U