Balerini dhe fituesi i “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri do të martohet këtë fundjavë. Të paktën kështu bëjnë të ditur burime për “VIP Magazine”.

Ai dhe Emanuela do ta zhvillojnë dasmën këtë të shtunë, në një restorant pranë bregdetit në Durrës. Mësohet se pjesë e gëzimit të tyre do të jenë më shumë se 100 të ftuar.

Pak muaj më parë Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni martesore në bashki në Itali dhe një darkë private me 14 persona.