Një burrë në Librazhd tenton t’i japë fund vetes duke kapërdirë nga goja pleh kimik.

L.A. 44 vjeç u dërgua me urgjencë nga familjarët në spitalin e Librazhdit pasi kanë konstatuar gjendjen e rënduar të tij.

Pasi ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore në këtë spital, ai është dërguar në Spitalin Rajonal të Elbasanit për ndihmë më të specializuar.

Ende nuk dihen shkaqet që e dërguan 44-vjeçarin të ndërmarrë aktin vetvrasës.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Librazhd/ Informacion paraprak

Më datë 26.09.2021, shtetasi L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik, dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.