Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë qenë dy prej emrave më të komentuar së fundmi në mediat rozë. Ndarja e tyre “la pa gjumë” gjithë fansat e tyre dhe mediat u “çanë” me artikuj mbi jetën e re të Wandës, mbi depresionin e Icardit dhe mbi tradhëtinë që ky i fundit i kishte bërë “super bombës” së Instagramit.

Mirëpo, gjithçka është lënë mbrapa dhe çifti janë rikthyer pranë njëri-tjetrit më të dashuruar se asnjëherë më parë.

Ata e kanë rregulluar marrëdhënien dhe këtë gjë e ka bërë me dije vetë sulmuesi i Parits Saint-Germain përmes disa postimeve në llogarinë e tij.

“Faleminderit dashuria ime që vazhdoni të besoni në këtë familje të bukur, faleminderit që je motori i jetës sonë. Të dua. Shikoni sa shumë dhemb kur lëndoni ata që doni. Ju ndiheni përsëri të drejtë vetëm kur ata që ju lëndoni ju falin”, ka shkruar ai në një nga postimet.

E pasuar nga një tjetër foto në të cilën shkruane: Më përqafo fort dhe mos më lësho asnjëherë.

Ndërkohë, për t’i dhënë fund dilemave, ditën e sotme ai ka publikuar një “selfie” me gruan e tij ku mbi të cilën ka shkruar: Dashuria ime.