Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 10.09.2021, rreth orës 10:35, banues në Librazhd , në ecje e sipër ka marrë flakë dhe për pasojë mjeti është djegur plotësisht .Si pasojë e flakëve nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhje.