Arbana Osmani njihet si një nga moderatoret më të suksesshme e ekraneve shqiptare.

Pas përfundimit të BBV ajo ka postuar një foto në një SPA, për qefin e saj.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotos në Instagram.

Një ndjekëse i ka bërë një koment pikant.

“Kur ke lekë, e mirë është jeta”. Kaq ka mjaftuar që Arbana të vihet paksa në siklet dhe t’ia kthejë me ironi këtë koment djalit. “Sidomos kur lekët i ke me punën tënde”. herë, për veshjet etj.noa