Tre vajza seks bombë e ekranave shqiptare i bashkohen sfidës në BBV.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, artistja Sara Berisha dhe moderatorja Einxhel Shkira janë tri vajzat e njohura të ekraneve shqiptare që i janë bashkuar sfidës në “BBV”. Pak më parë banorët dolën dhe i uruan mirëseardhjen në shtëpinë e BB.

Me interes është të shihet se si do të shkojnë gjërat tani pas hyrjes së tyre. Nga reagimet, u vu re se edhe banorët e “vjetër” mesa duket e prisnin një ngjarje të tillë dhe u shfaqën shumë të entuziazmuar.