Një nga hitet e kësaj vere ishte padyshim “Mi amor” e Dhurata Dorës dhe Noizyt.

Dyshja shënuan sukses të jashtëzakonshëm me këtë projekt që u dëgjua dhe vazhdon akoma kudo.

Suksesi i këngës ka bërë që artistët të jenë në koncerte të shumta bashkë.

Dyshja duket se kanë afërsi të madhe mes tyre pasi në një video të publikuar në rrjete sociale fansat kanë kapur një detaj ku shihet Noizy duke puthur Dhuratën në skenë.