Home Lifestyle Nuk ndalet Monika/ Zhvishet në plazh dhe ndez rrjetin

Nuk ndalet Monika/ Zhvishet në plazh dhe ndez rrjetin

Tiranë- Aktorja Monika Lubonja vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe pas daljes nga BBV.

Monika tërhoqi vëmendjen e fansave kur u zhvesh në vaskë me bikini duke pirë shampanjë.

Por duket se nuk ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga plazhet e jugut ku duken format mjaft seksi edhe pse mban disa vite mbi supe.

Foto është komentuar mjaft nga fansat.

Para disa ditësh ajo festoi 54 vjetorin në një festë të çmendur. Si gjithmonë, Monika u shfaq në formë dhe shumë energjike.