Goca dhe Gra – Ish-banorja e “Big Brothe VIP”, Paloma, ishte sot e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku u vendos përballë disa pyetjeve mjaft me spec.

E pyetur se kush mendon se do të fitojë edicionin e parë të BB VIP, sipas Palomës, pretendenti kryesor është Iliri.

“Iliri është shumë karakter i fortë, është shumë sensibël si natyrë dhe di ta meanxhaojë mirë situatën”, tha gazetarja e njohur.

Por ajo përmendi gjithashtu edhe emrat e Arjola Demirit dhe Donald Veshajt.

“Nuk po përjashtoj edhe Donaldin, por ai merr kot, nxitohet, Iliri mund të jetë më dinak, por nuk e shpreh. edhe Arjola në fakt më pëlqen”, u shpreh Paloma.