Ky post Big Brother nuk ka nisur aspak mire. Fillimisht ishte Donaldi ai qe nuk ka qene prezent, e pas tij eshte larguar Fifi pas debatit me Arjolen, Semin, Einxhel dhe Arditin.

Por nuk ka mbaruar me kaq. Burime per Kryefjala.com kane treguar se nje tjeter debat ka ndodhur mes Antoneles dhe Big Mames, ku kjo e fundit eshte larguar nga spektakli.

Rikujtojme se pas debatit me Antonelen, Big Mama la shtepine e BB VIP, e ndonse tani me ajo eshte bere serish shkak per largimin e Big Mames.

Mbremjen e sotme jane duke u xhiruar puntatat post Big Brother VIP. Burime per Kryefjala.com kane zbuluar qe ne studio ka plasur debati mes Fifit dhe Arjoles, Einxhelit, Semit e Arditit.

Pas kesaj Fifi ka vendosur te lere spektaklin e te largohet menjehere, ndonse Arbana eshte shprehur pas publicitetit se Fifi eshte larguar pasi nuk ka qene ne gjendje te mire shendetesore.

Fifi ka qene nje nga kolonat kryesore te BB VIP dhe nder te paktet personazhe te vertete! Luftarake, nuk duron padrejtesite dhe me zemren e mire Fifi gjithmone ka ditur te tregoje vendin e saj dhe te marre dashurine e publikut.