Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një 60 vjeçar ka humbur jetën ndërkohë që po përpiqej të riparonte çatinë e shtëpisë së tij. 60 vjeçari me inicialet D.L banues në fshatin Kusarth të Elbasanit, është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të qytetit ku ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

Njoftimi i Plotë

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 05.09.2021, rreth orës 14:50 , shtetasi D.L., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Kusarth, Elbasan, i cili duke riparuar çatinë e banesës së tij ka rënë dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here