Home Historia juaj Po vinte tek unë për të kaluar pushimet bashkë. Ishte shtatzënë…kishte parandjenjë...

Po vinte tek unë për të kaluar pushimet bashkë. Ishte shtatzënë…kishte parandjenjë të keqe… Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik

Një vajzë e re ka shpëtuar mrekullisht ditën e sotme në aksidentin tragjik që ndodhi në Qafë-muzinë, ku humbën jetën 5 persona.

Mësohet se ajo ishte shtatzënë dhe fatmirësisht ka mundur t’i mbijetojë aksidentit mjaft të rëndë që u regjistrua mesditën e sotme.

Motra e vajzës që shpëtoi ka treguar si një ditë më parë i kishte rrëfyer se kishte një parandjenjë të keqe.

“Ishte shumë e tronditur, qante. Tha që ishte mirë. Ka thyer krahun. Uaaa! Nuk e di, nuk ka fat më të madh. Nuk e di cfarë të them. Po vinte te unë në Sarandë. Dhe më tha që kam një parandjenjë të keqe që dje. Zoti është i madh nuk e di”, tha ajo.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here