Mbremjen e sotme jane duke u xhiruar puntatat post Big Brother VIP. Burime per Kryefjala.com kane zbuluar qe ne studio ka pasur debat mes Fifit dhe Arjoles, Einxhelit, Semit e Arditit.

Pas kesaj Fifi ka vendosur te lere spektaklin e te largohet menjehere, ndonse Arbana eshte shprehur pas publicitetit se Fifi eshte larguar pasi nuk ka qene ne gjendje te mire shendetesore.

Fifi ka qene nje nga kolonat kryesore te BB VIP dhe nder te paktet personazhe te vertete! Luftarake, nuk duron padrejtesite dhe me zemren e mire Fifi gjithmone ka ditur te tregoje vendin e saj dhe te marre dashurine e publikut.

Fifi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të lidhjes së saj të re të dashurisë. Teksa Fifi dhe Adis Patushi janë në fazën fillestare të lidhjes ku çdo detaj përbën lajm, interesim ngjallë edhe pjesa e nisjes së historisë, pjesë kjo për të cilën dihet pak në publik momentalisht.

Gjithçka duket të ketë rrjedhur shumë shpejt por ndjekësit në rrjet janë të bindur se e kanë gjetur ‘kumbarin’ e këtij raporti.

Fjala është për ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledin. Pas daljes nga shtëpia më e famshme, Fifi dhe Kledi u shfaqën mjaft të afërt si miq në dalje, dreka e darka.