TIRANË- Këngëtarja Enca Haxhia po bëhet virale në rrjetet sociale, për shkak të një videoje “+18”. Në videon që po qarkullon, ajo shihet teksa është topples dhe gjoksi i saj mbulohet nga duart e një burri.

Ende nuk dihet se kush është burri misterioz që i ka dhënë “hua” duart këngëtares. Duke marrë parasyh edhe “look-un” e saj, kjo video mund të jetë xhiruar në Dubai.