Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet.

Një punëtor me iniciale P.GJ (55 vjeç) ka rëndë nga lartësia e objektit dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka arrestuar administratorin e firmës me iniciale A.K (51 vjeç) i cili akuzohet për shkelje të rënda të kushteve të punës. Policia ka nisur hetimin për të zbardhur shkaqet e aksidentit me pasojë vdekjen.