Një automjet është shkrumbuar nga flakët në ecje në aksin rrugor Elbasan – Tiranë.

Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Në vendngjarje kanë shkuar dhe policia e zjarrëfikësit ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.