Të jesh shumë i njohur nuk do të thotë që je i mbrojtur nga “skifterët” që mund të boshatisin xhepat dhe të të marrin sende me vlerë.

Një episod i ngjashëm ka ndodhur me reperin, Noizy gjatë një koncerti të zhvilluar në një prej klabeve të natës, ku ai është futur mes turmës në emocione e sipër.

Në këtë moment turma e njërëzve ka “shpërthyer” dhe për disa sekonda Noizy është zhdukur mes fansave. Por ajo që të bën përshtypje

është se gjatë momentit që reperi futet mes turmës në qafë mban një varëse të trashë, e kur del prej andej, nuk e ka më varësen në qafë. Mos vallë “skifterët” kanë bërë punën e tyre?

Noizy dhe Don Xhoni janë dy reperët që kanë bërë dhe vazhdojnë të bëjnë bujë me karrierën e tyre të suksesshme. Gjithashtu të dy marrin vëmendje edhe përtej muzikës.

Për shkak të zhanrit të tyre muzikorë, reperët njihen si rivalë me njëri tjetrin. Së fundi Noizy i ftuar në ‘Why Not’ ka folur edhe për reperin që hyri fuqishëm në skenën e muzikës.

I pyetur se cilat ishin gjërat që ai do i bënte në një shtëpi me Don Xhonin, për një moment ai lëshoi një deklaratë goxha surprizë.

Sipas Noizy, Don Xhoni ka qenë fans i tij kur ai ishte më i ri dhe iu përgjigj pyetjes se do të bënte të njëjtat gjëra që bën me shokët e tij.

@noizyking

Iku varsja ??

♬ original sound – Noizy