Home Extra Tmerr! Vajza bën selfie provokuese përpara arkivolit të të atit

Tmerr! Vajza bën selfie provokuese përpara arkivolit të të atit

Një grua është kritikuar ashpër në rrjetet sociale, pasi bëri “selfie” seksi në funeralin e babait të saj.

Çuditërisht, gruaja kishte zgjedhur madje ta mbante arkivolin e tij të hapur si sfond për foton provokuese, duke shkaktuar zemërim në internet. Në foto, gruaja, e cila është e veshur me një fustan të zi pa rripa dhe me taka, shihet duke qëndruar përpara arkivolit.

Ajo më pas ndau foton në Instagram ku ndjekësit e saj iu lutën që ta hiqte.