Një turiste ruse është befasuar nga dëshira e zjarrtë e meshkujve shqiptarë për s.ks.
Bukuroshja ka ndezur imagjinatën e tyre përmes fotove të nxehta që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka vizituar Shqipërinë me disa nga mikeshat e saj
Ajo ka postuar foto dhe video të mrekullueshme nga Jugu i vendit, përkatësisht në Ksamil dhe Sarandë teksa i ka bërë një marketing të gjerë vendit tonë tek ndjekësit e huaj.

Në një prej fotove të saj në Instagram, një djalë shqiptar i ka replikuar: A je akoma në Shqipëri?! Do vij ta haj p****.