Home Top-Lajme Vlorë/ E dehur tapë, vajza 25-vjeçare bie nga trageti në det

Vlorë/ E dehur tapë, vajza 25-vjeçare bie nga trageti në det

Një aksident në det ka detyruar një 25-vjeçare që të përfundojë në spitalin e Vlorës.

Sipas policisë, vajza e re, kërkoi ndihmë mjekësore pasi dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht në det duke zbritur nga një anije të ankoruar pranë portit Vlorë. Të njëjtat burime bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet se kjo shtetase ka qenë nën efektin e alkoolit.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me identifikimin e shtetases dhe sqarimin e rrethanave të rastit

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here