Fatos Salliu

Horoskopi ditor

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Mund të ketë lajme të mëdha në lidhje me njohjet e reja. Gjithmonë jepni më të mirën në punë, ky ritëm nuk duhet të ndalet. Demi Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj Kaloni...

Vritet me thikë në mes të rrugës gruaja shqiptare në Itali (EMRI-FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali në Vittoria, në zonën ndërmjet rrugës Adua dhe rrugës Tenente Alessandrello. Një 37 vjeçare shqiptare, e identifikuar si Bruna Muca Hella është qëlluar me thikë nga nje person i paidentifikuar në rrugë,...

“Bombat” e Bashës: Berisha fajtor për ’97-n dhe 21 Janarin, Rama e Meta shpallen non grata

Lulzim Basha pati një ditë të ngarkuar këtë të hënë pas “vizitës së paftuar” të Sali Berishës dhe mbështetësve të tij në seli. Vizita e Berishës e la më gjatë nga sa parashikohej në takimin me grupin e punës...

Si ishte, si është bërë! Ndryshimi i pabesueshëm i Xhisiela Malokut

Rikthehet Xhisiela Malokut personazhi që bëri lëmsh vendin në vitin 2018, pasi denoncoi ish-të dashurin Rexhep Rraja për dhunë. Pa kaluar 24 orë ndryshoi dëshminë dhe mori barrën e përgjegjësive mbi supe. Sot, Xhisiela ka ndryshuar totalisht ne pamje...

Ky është biznesmeni që u ekzekutua brenda makinës. Foto, emri

Del foto e Rakip Roli, i njohur ndryshe dhe me identitetin Pilot Rroli, i ekzekutuar mëngjesin e sotëm në zonën e Sanxhakut në Laç. Roli dhe familja e tij janë persona të njohur në zonën e Laçit, dhe kanë...

Pritë para makinës, ekzekutohet me breshëri plumbash biznesmeni. Emri

Vritet me breshë plumbash biznesmeni në Laç. Ngjarja ndodhi sot në mëngjes në zonën e Sanxhakut. Burime bëjnë me dije se është qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të një mjeti në lëvizje. Për pasojë ka mbetur i vrarë Rakip Rroli,...

Operacion policor/ Kapet 48 kg drogë në Elbasan, në pranga 4 shtetas

DVP Elbasan Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “DRAGOT 2021”. Sekuestrohen 48 kg lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa, 2 automjete, 3 aparate celulare dhe 1 thikë. Arrestohen në flagrancë 4 shtetasit që transportonin lëndën narkotike, me qëllim shitjen e saj. Në vijim...

Ngjarje tronditëse në Greqi/ Shqiptari mbyt për vdekje me duar nga fyti gruan e tij

Një ngjarja shokuese ka tronditur Greqinë. Një 46-vjeçar shqiptar ka mbytur për vdekje gruan e tij duke i vënë duart në fyt. Krimi ndodhi në Lakoni. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, ai debatoi me 36-vjeçaren dhe situata agravoi deri në vrasjen...

E trishtë! Kjo është vajza shqiptare që humbi jetën pasi u përplas nga një mjet në Zvicër

Humb jetën e reja shqiptare që u përplas nga një automjet në Zvicër. Aksidenti ndodhi në Zyrih, ku një 28-vjeçare me nga Kosova, humbi jetën pasi u godit nga një makinë. Bëhet e ditur se viktima është Fjoralba Kallaba, nga Kamenica...

Dimër i vërtetë me shi e reshje bore. Si parashikohet moti për sot?

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do jenë në veri dhe qendër duke bërë që herë pas here reshjet të jenë në...

About Me

47 POSTS
0 COMMENTS
- Advertisement -

Latest News

Exactement Comment Un Affreux Amadou Visibilité Pic Peut Ruine Votre Matchmaking Chances

Bienvenue retour à Evaluation votre Rencontres, où vous avez conseils sur comment- to amenez votre profil dating au...
- Advertisement -

‘Manovra u krye me gjakftohtësi. Deti u kthye në ngjyrë të kuqe. Pastaj deshi të largohet’! I riu përlotet teksa tregon tragjedinë në Himarë

TIRANË- Erind Çelmeta, një prej pushueseve i cili ndodhej në plazhin e Potamit në Himarë ditën e djeshme, ka treguar se Arjan Tase e...

Rrezikoi të mbytet në plazhin e Kunes/ Pushuesit “heronj” i shpëtojnë jetën 30-vjeçares nga Kosova

Një pushuese me origjinë nga Kosova ka rrezikuar të mbytet pasditen e sitme në plazhin e Kunesë. Mësohet se 30-vjeçarja është dërguar me urgjencë...

Prindërit lanë gjyshin të kujdesej/ 2-vjeçari shqiptar bie nga kati i tretë i pallatit

Një fëmijë 2-vjeçar ka rënë sot nga kati i tretë i një pallati në Brugherio, në provincën e Monzas. I vogli ishte lënë nga...

Pse s’më mori Zoti mua! Flet babai i Jonadës, vogëlushes që humbi jetën në Himarë

Pedagogu Bislim Ahmetaj në një postim në rrjetet sociale ka zbuluar bisedën rrëqethëse me babanë e 7-vjeçares, e cila vdiq tragjikisht ditën e djeshme...