Një çift të rinjsh janë bërë viralë në internet, pasi u filmuan duke kryer marrëdhënie seksuale në tren.

Ngjarja ka ndodhur në Skoci, ky dy pasagjerët duket se nuk mundën të përmbaheshin nga emocionet e tyre dhe vendosën të fillonin të bënin seks të egër e të shfrenuar në publik. Dy video të çiftit, të cilët duken sikur janë rreth të 20-tave, u postuan në rrjetet sociale më herët gjatë ditës së djeshme.

Djaloshi shihet duke mos lëvizur fare, ndërsa vajza me flokë të zeza është duke hipur mbi të. Çuditërisht, djali që ka postuar videon duket se ndryshon ulëse dhe ulet pranë tyre për t’i parë nga afër, gjë që në të vërtetë nuk i lë asgjë imagjinatës.

Nuk dihen as identitetet e çiftit, por autoritetet thanë se po punojnë për t’i identifikuar dhe ndaluar.