Ajo numëron 409 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto e video nga më të ndryshmet. Është fjala për ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Ana Kauri, e cila është mjaft e drejtpërdrejtë me fansat e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar dy foto në rrjetet sociale, me të cilat ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve. “Ti e di se çfarë dua”, shkruan Ana bashkëngjitur me fotot ku shfaqet seksi dhe në plan të parë ka vënë gjoksin.

Teksa ka marrë qindra komplimente, ka pasur ndjekës që nuk ia kanë kursyer komentet negative. Madje dikush i kujton të gjitha ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë, e një tjetër e akuzon se ka bërë edhe gjoksin.

“Flokët sigurisht qe një pjese i ke fallso, qerpikë te vene fallso, hundën e ke rregulluar estetikiht, buzët po ashtu ,thonjtë fallco se kuptoj pse ben si pjeshke kur ti je e gjitha e bere fallsom edhe mamin tim po ta rregullosh me kaq ndërhyrje si je bere ti keshtu shume here me e bukur behet”, i shkruan ndjekësja.

Ndërsa një tjetër i shkruan se ka nevojë për tru, por që ajo nuk e kupton.